Jak to vše vznikalo? MUSÍŠ SI POMOCI SAMA!

Jak vznikla Automasáž – online – z pohodlí vašeho domova, která pomáhá uzdravit tisíce klientů.

Před 15 lety, právě, když jsem čerstvě začínala s podnikáním v oboru péče o tělo. Přišla nečekaná rána do mého života. Odešel mi otec na věčný odpočinek a do toho všeho jsem dostala boreliózu. Stavy v mém těle byly příšerné a vyčerpávající. Nejdříve jsem tomu úplně propadla: pocit beznaděje, „proč zrovinka já?“, neviděla jsem cestu ven. Užívala jsem 14 dní antibiotika a očekávala jsem, že mi bude lépe. Nestalo se. Tam někde uvnitř mě jsem slyšela slaboulinký hlásek „musíš si pomoci sama“. No to je vtipné! Zase jsem na všechno sama.

NENÁHODNÉ NÁHODY

A tak jsem zkoušela různé bylinky, různé mně tehdy známé postupy, ale stav se výrazně nezlepšil. Do toho přibyla další životní zkouška. Nejstaršímu synovi našli oční vadu a hrozila transplantace oční rohovky. Propadla jsem až ke dnu a hledala pomoc. 

Dostala se ke mně informace, že Boris Tichanovský pořádá kurzy na Uzdravení očí. Nebyl čas na přemýšlení, kurz jsem objednala a on vyrazil. Vrátil se a přivezl mi přivezl TEN ZÁZRAK. Světe, div se! Od té doby věřím na nenáhodné náhody.

BORISOVY AUTOMASÁŽE

Syn přijel z kurzu nadšený a jako odměnu mamince přivezl DVD od Borise Tichanovského plné cvičení a ozdravných postupů. Postupně jsem to všechno začala zkoušet na sobě. A právě metoda automasáží byla pro mě cesta vysvobození. Už po prvním cvičení jsem se dostala do skvělých pocitů v těle. Pochopila jsem, že můj vnitřní hlas mě vedl správně. Pomoz sama sobě, pomocnou ruku najdeš na konci své paže.

Cvičila jsem každý den a každým dnem jsem se cítila mnohem a mnohem lépe.

SEBELÉČENÍ A OZDRAVENÍ TĚLA

Po celkovém vylepšení jsem se rozhodla vystudovat Profesionální školu Borise Tichanovského. Jeho léčebné metody jsou staré tisíce let a stejně dlouhou dobu osvědčované praxí. Pro mně se stal zázrak. Cítila jsem ve svém těle životadárnou energii a mohla jsem naskočit na krásnou cestu životem. A Boris, který mě na ní doprovázel, mi odhaloval tajemství síly sebeléčení a ozdravení těla.

Vyzkoušejte automasáž a budete mile překvapeni.

Chci získat více informací

Nakonec vše dopadlo dobře. Syn oči zachránil bez operace, já jsem úspěšně dokončila školu a díky Bohu mohu dnes ukazovat a předávat poznatky, které jsem prožila na vlastní kůži.

NIKDY NEJSME SAMI

Životní poznatek: nikdy nejsme sami, že vždy máme kolem sebe pomoc. Jenom musíme přestat bědovat a naříkat, uvolnit své myšlení a věřit, že existují řešení. Někdy v té počáteční tmě bolesti nevidíme cestu, která se nám nabízí.

Dnes jsem tady pro Vás, připravená ukázat Vám krok po kroku, jak dojít do Vašeho vysněného cíle. Děkuji všem, kteří byli pro mě velkou oporou a světlem ve tmě.

Tak hurá! Jdeme na to…
Naslouchejte a nalaďte se na své zázračné tělo – ONO S VÁMI „HODÍ ŘEČ“.

Jaký je tajemství úspěšné cesty léčení?

Díky této životní cestě jsem pro vás připravila obrovskou pomoc v podobě automasáže, kde největší pomocníci jsou vaše ruce.

Povedu vás krok po kroku jednoduchými postupy.

Jak si pomoci zvýšit energii v těle, získat sílu pro další dny, zvýšit imunitu vašeho těla, zbavit se stresu , únavy a zároveň působit na celé tělo.

Chcete získat více informací klikněte zde

Komentáře