CO SE O MNĚ POVÍDÁ

TADY! TADY! STAČÍ ŤUKNOUT A DOZVÍŠ SE PRAVDU!

⇑ ŤUKNI NA MĚ! ⇑

Nedá mi to a musím reagovat na Marušky stránky. Je to úžasná žena, která stále hledá a učí se nové věci, ve které je tolik moudrosti, pravdy a pokory, až mě vždy mrazí jak je ta kombinace nádherně nakažlivá. K životu a ke své práci přistupuje s takovou láskou a zvídavostí, že účinek na klienta je vždy ne 100%, ale 1000%. Maruško přeji Ti hodně zdaru a vy všichni, kteří jste u Marušky ještě nebyli a nebo nezakoupili nějaký On-line kurz, tak to UDĚLEJTE. Dáte mi za pravdu, že to byla jedna z vašich nejlepších investic.
Petra Ješinováwww.siluetafitness.cz
Reference, která potěší...😁😀 Děkuji za profesionální přístup při ošetření chodidel. Odnesla jsem si spoustu skvělých informací jak pečovat o nožky. Velmi se mi líbilo vyšetření chodidel, automasáž, cvičení a ....Moje nožky se cítí plné energie... Vaše věrná zákaznice Lenka S.
Lenka
Ozdravnou masáž od paní Marušky si užívám pravidelně již několik let. Jsem fyzicky zatížená mladá žena, sportovkyně, ale i duševně pracující:-), prostě od každého troška. Před několika lety jsem po pádu z koně zažila velké bolesti v oblasti kostrče. Tehdy se mi bolest v páteři posouvala od kostrče až ke krku a já se sypala na hromádku, vzdávala jsem svoje koníčky a přemýšlela, jak budu žít dál. Bylo to jako začarovaný kruh a moje pozornost se zaměřila jen na záda. Začala jsem intenzivně hledat pomoc, a to především mimo běžnou medicínu, která mi nabídla jen injekce a prášky. Našla jsem paní Marušku a přes nohy jsme se dostaly do celého těla. Pochopila jsem, že problém většinou není v tom místě, které zrovna bolí, ale má širší souvislosti. Od té doby pečuji s láskou o celé své tělo, mysl, ale i své okolí. Zjistila jsem, že žít v harmonii a v každodenní radosti přináší pevnější zdraví, mladší vzhled a tělo je toho důkazem:-) Velice děkuji za Vaši krásnou práci! Jsem zase zpět v sedle, a to s větší radostí a pokorou, než kdy dříve.
Evazpět na koni
Proč pedikúra u Marušky? Nohy mě nosí celý život, a proto je potřeba se o ně pravidelně starat. Jak se cítím? Skvěle, mám pocit, že jsem o nějaké kilčo lehčí. Co mi to přináší? Krásný pocit, úlevu a že jsem pro své nohy něco udělala. Proč doporučuji? Ten kdo to nezkusil, nepřišel na pedikúru, přišel o hodně. Při ošetření nohou prožívám relaxaci, dobrý pocit, se kterým také odcházím.
Jarkaúčetní
Proč? Protože nás naše nožky nosí celý život a měli bychom si je proto opečovávat. Jak se nohy cítí po ošetření? No přece jako nové a úplně lehounké a mlaďounké! Čím obohacuje? Pocitem,že jsem nohám i sobě udělala hezky a příjemně. Proč doporučuji? Právě pro tohle všechno a ještě jedno důležité-hodinka strávená s milým člověkem, který dělá svou práci evidentně rád a dobře.
Jana a Pavelmanželé
Proč pedikúra? Pravidelná péče. Po pedikúře se cítím odlehčená, jako kdybych chodila po obláčku, pocit přetrvává až do večera. Co mi přináší? Relax, péči, uvolnění. Je úžasné alespoň jednou za měsíc nechat o sebe s láskou někoho pečovat.
Gábina
Byl jsem z těch, kterého často navštěvovala únava, stres, nestíhačka, bolesti zad. Zkoušel jsem různé metody, většina po mne byla moc zdlouhavá a náročná na čas. Na doporučení od přátel jsem se objednal na terapii samomasáží a vyzkoušel jsem si Ježka na cvičení. Líbilo se mi, že cvičení na Ježkovi je jednoduché, rychlé, účinné. Ježka jsem si pořídil a každý den na něm cvičím 10 až 20 min a cítím, jak únava, napětí v zádech ustupuje. Ježour se stal mým dobrým kámošem na cestách i v práci. V začátku mi kolegové říkali to vypadá jak mučící nástroj, a dnes ho využíváme všichni. Vyměnil jsem polykání prášků za cvičení a jsem rád, že jsem udělal toto rozhodnutí. Udělat svému tělu příjemně, abych se v něm cítil šťastněji a zdravěji, bylo správné rozhodnutí. Děkuji.
Jan
Maruško, od té doby co jsem si Ježka u tebe koupila mě nebolejí záda - a to cvičím - válím se na něm :)) - max 5 min denně ....teď už ani to ne :))))
Marta van Leeuwen
Dobrý den p.Urychová, je to měsíc a půl co praktikuji automasáž ( mám za sebou i 30denní výzvu) a cvičím dále každý den. Těch 15-20min každý den, kdy cvičím a snažím se na nic nemyslet je velice příjemné a odpočinkové. Cítím se dobře, nic mě nebolí. Děkuji, chtěly bychom za vámi do Vráže s kamarádkou přijet- jen musíme domluvit termín. Mějte se pěkně Jana
Jana
Automasáž online kurz jsem podle vašeho návodu udělala pár masáží a jsem naprosto spokojená, vždycky mě to nabilo 🙂 Tak jen si vždycky udělat čas a vydržet co nejdéle 🙂 Díky za rady a skvěle připravené automasáže.
Lucka Misařová
Děkuji za masážní terapii, trakční lehátko mě protáhlo a uvolnilo záda, franklin míčky uvolnily, baňky detoxikovaly. Tělo mám jak znovuzrozené, jako by mě nikdy nebolelo. Bylo to super. Moc děkuji.
Mirka Holáskvělá paní učitelka
Děkuji za Epam a kvantovou terapii. Cítím se mnohém lépe a mé vnitřní dítě se konečně cítí naplněné a spokojené. Nevěřila bych jak v dospělosti se nám vrací situace z dětství a nedořešené vztahy s matkou a otcem nás doprovází, i když si myslíme že je vše ok. Opravdu se mi moc ulevilo. Děkuji za tipy sebelásky a cestu vylepšení partnerského vztahu. Líbí se mi, že vše mohu hned praktikovat ve svém životě. Moc mi to pomohlo děkuji.
Nikolamaminka na mateřské