ČESKÁ KOŽENÁ NÁPRAVNÁ OBUV

Boty Hanák

NEJČASTĚJŠÍ POTÍŽE CHODIDEL A SOUVISEJÍCÍ

MÁM PLOCHÉ NOHY...
MÁM SNÍŽENOU KLENBU CHODIDLA...
MÁM KŘEČE A BOLESTI NOHOU, KŘEČOVÉ ŽÍLY...
MÁM KLADÍVKOVITÉ PRSTY...
MÁM VYBOČENÉ PALCE, MOZOLY, OTLAKY...
MÁM VYBOČENÉ PATY...
MÁM MIGRÉNY... 
ŠMAJDÁM, ZAKOPÁVÁM, ŠKRONDÁM.

PROČ PRÁVĚ JÁ? PROČ SE MI TO DĚJE?

Jako pedikérku mě samozřejmě zajímalo, jak všechna tato trápení s nohou zmírnit, či odstranit. Klubko souvislostí, příčin a následků se musí rozmotat, bez toho to nepůjde. Takže jsem musela nejprve pochopit PROČ. Za PROTO jsem zaplatila několika lety času věnovaného pozorování, studiu a hledání. A od PROTO se už tak nějak "samozřejmě" zrodily a rodí postupy pro ozdravení nohou. Jsou jednoduché, ale nepředbíhejme.

Než Vám prozradím TAJEMSTVÍ LÉČBY, věnujte si chvilku pro zamyšlení nad následujícími důvody našich potíží.

 • 1
  PODCEŇUJEME
  Chodidla jsou jako základ domu. Když nejsou v pořádku základy domu, nemůže být stabilní a pevný ani dům na nich vystavěný. Pod chodidly musíme mít správnou podložku, která dovolí udržovat základy tělesné stavby v pořádku. Většinou si neuvědomujeme důležitost těch "vzdálených" částí těla. Bereme za samozřejmé, že jsou a fungují. Slouží.
 • 2
  NEUMÍME PEČOVAT
  Jestli jste na tom stejně jako já, nikdy jste se neučili žádné zvláštní péči o nohy, o chodidla, dokud je vše v pořádku. Prevence je mizivá. Přitom právě zanedbaná chodidla způsobují potíže dalších částí těla.
 • 3
  LÉČÍME POUZE DŮSLEDKY
  Staráme se a léčíme, až když se ozve nějaká bolest. Většinou zad, krční páteře, kloubů. Souvislost se zanedbanými chodidly nebývá v diagnózách uváděna. A tak léčíme páteř, rehabilitujeme, omezujeme své aktivity, škrtáme koníčky i profese ze svého seznamu MŮŽU. Polykáme spásné tabletky proti bolesti, nejdřív menší, později větší. Když už nic nepomáhá, zkusíme operaci. A vše je v poř...

STOP!!!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

JAK POMOCI SVÝM NOHÁM?

Hledala jsem... 
Zkoušela jsem...
Učila jsem se...
Dnes ode mě odcházejí klienti s postupem, jak své nohy ozdravit. Jak krok za krokem dosáhnout vylepšení a ozdravení nohou.

KROK 1: ČESKÁ NÁPRAVNÁ OBUV

 • POUŽÍVEJTE SPRÁVNOU PODLOŽKU POD CHODIDLY
  Biomechanická aktivní stélka, s důlkem pod kloubem palce a se snížením v patní části chodidla, je ta správná podložka pod chodidly, která nám plně nahradila přirozenou chůzi naboso v přírodě.
 • NECHOĎTE DOMA BOSKY
  Chůze po tvrdé podlaze - lino, koberec, dlažba, plovoucí podlaha - způsobuje zplošťování chodidla a deformace prstů. Vhodnou domácí obuví se stélkou vytvoříte přirozené podmínky pro zdravá chodidla, správné postavení všech kloubů i páteře a optimálně fungující lymfatický a cévní systém!

V České republice působí pan Josef Hanák, který vyvinul a dále vylepšuje patentovanou obuv: "Mějte biomechanické aktivní stélky s uhlíkem pod chodidly neustále!"

Biomechanické aktivní stélky Standard Duo s uhlíkem a membránou s povrchem konopí nebo přírodní useň

vkládací stélka je šestivrstvá s membránou a uhlíkem. Uhlík má vlastnosti antipachové, antibakteriální a protiplísňové  a tím vytvoří v obuvi hygienické prostředí. Uhlík příznivě působí při odstraňování plísní nehtů a nohou. 

 

Pan Josef Hanák spolupracuje Masarykovou univerzitou v Brně na ověřování účinku svého vynálezu a při dalších projektech. Mezi zúčastněné patří profesor Jaroslav Malina,  antropolog, archeolog a spisovatel, profesor Ústavu antropologie Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, mezi nejaktivnější patří docent Mgr. Martin Zvonař, Ph. D., toho času proděkan pro vědu a výzkum na Fakultě sportovních studií, vedoucí Katedry kineziologie na téže fakultě a další.

Vznikají nové projekty, například vývoj speciální obuvi pro těhotné ženy, do kterého se dále zapojila vkladem 1 mil. korun i Všeobecná zdravotní pojišťovna.

Já sama mám výbornou zkušenost s botami, když se mi zbortila příčná klenba na noze. A i v případě mého syna, kdy došlo k přetížení zad po sportu. Dlouhodobá rehabilitace nebyla tak účinná, jako když jsem mu objednala boty a ve velice krátké době bylo po potížích. Samozřejmě patří veliké Díky paní Urychové za rady, cvičení, automasáže a činy, které se ke mně dostávají.
Laďka Brčákováspokojená klientka
Boty používáme doma s manželkou už několik let, používají je naši rodiče také jako domácí obuv. Všichni jsme velmi spokojeni. Poslední dobou jsem pozoroval potíže s lymfatickým systémem, oteklé nohy. Nic mimořádného, kdyby nebyly moje! Při čtení těchto stránek jsem si uvědomil... že už nějakou dobu běhám doma bez bot. Vždyť v ponožkách je to tak pohodlné! Ale vysvětlujte to nateklým nohám, že plovoucí podlahy jsou pro ně to nejlepší. Tak jsem se rychle a pokorně vrátil k dřívější samozřejmosti - používat "naše" domácí boty.
Olda Hlaváčekspokojený nositel, zapisovatel slov http://pohlazenislovem.cz
Dobrý den paní Urychová, chci vám poděkovat za doporučení nápravné obuvi.Je skvělá a velmi mi pomohla vyřešit můj problém s vybočenými palci, úlevu cítím na celém těle a bolesti zmizeli. Velmi mě potěšilo, že jste mi zvětšili pásky na nártu dle mé potřeby vybočeného palce..Jsem naprosto spokojená.
Milenaspokojená zákaznice
Začala mě velmi bolet chodidla a já zkoušela, co se dalo. Moje cesta byla nejdříve klasická, kde jsem dostala ortopedické vložky a nabídku, pokud mi to nepomůže, tak operaci. Pátrala jsem, hledala další možnosti a přišla mi doporučení na paní Urychovou. Vyzkoušela jsem veškeré její doporučené postupy (koupele, automasáž, cvičení, boty) a opravdu byly vidět výsledky a zlepšení propadlé klenby. Jsem moc spokojená a doporučuji všem.
paní Turková
Dobrý den paní Maruško, chci vám poděkovat za cestu bez bolesti. Měla jsem veliký problém jako žena sehnat pantofle číslo 45 a hurá světe div se mám je a ještě s úpravou pásků přes nárt za stejnou cenu. Děkuji moc, i když v začátku jsem byla skeptická, dnes po ročním nošení nápravné obuvi a využívání vašeho online kurzu péče, náprava chodidel mohu zase chodit na dlouhé procházky a užívat si pohyb s vnoučaty bez bolesti a pálení chodidel.
Ivana nadšená uživatelka
Děkuji za stélky, které jsou v botách. Velmi mi pomohly při léčbě plísní a pocení nohou. Nevěřila jsem návodu, ale po vyzkoušení to fakt funguje. Uhlík má vlastnosti antipachové, antibakteriální a protiplísňové  a tím vytvoří v obuvi hygienické prostředí. Uhlík příznivě působí při odstraňování plísní nehtů a nohou. 
spokojená klientka Hanka

OTÁZKA:

PŘEJI SI POUŽÍVÁNÍM ZDRAVOTNÍ PATENTOVANÉ OBUVI ZLEPŠIT SVŮJ CELKOVÝ ZDRAVOTNÍ STAV?

ANO!
ZVOLTE TYP
A OBJEDNEJTE

 • 1
  VYBERTE TYP OBUVI
  V NÁSLEDUJÍCÍ NABÍDCE KLIKNĚTE NA TYP OBUVI - DOSTANETE SE DO OBJEDNÁVKY S DALŠÍMI INSTRUKCEMI:

DÁMSKÁ OBUV BEZ PÁSKU
VZOR 304

KLIKNĚTE NA ZVOLENÝ TYP OBUVI - DOSTANETE SE DO OBJEDNÁVKY S DALŠÍMI INSTRUKCEM kliknu na botu a hurá - mohu se těšit ze zdravé chůze

DÁMSKÁ OBUV S PÁSKEM
VZOR 304P

KLIKNĚTE NA ZVOLENÝ TYP OBUVI - DOSTANETE SE DO OBJEDNÁVKY S DALŠÍMI INSTRUKCEMI človíčku přemýšlíš zda je botka pro tebe vhodná pokud chceš mít zdravé nohy a záda klikni na obrázek a neváhej

PÁNSKÁ OBUV S PÁSKEM
VZOR 418


Boty se vyrábí na zakázku a pokud budete potřebovat úpravu pásku přes nárt napište to do poznámek. Na výrobu má firma 14 dnů.

KLIKNĚTE NA ZVOLENÝ TYP OBUVI - DOSTANETE SE DO OBJEDNÁVKY S DALŠÍMI INSTRUKCEMI

Potřebujete pomoc?

Volejte na 
728 036 509

Ráda Vám pomohu!

Potřebujete pomoc?

Volejte na 
728 036 509

Ráda Vám pomohu!